Holistyczna Integracja

holistyczna integracjaZmień perspektywę. Stwórz większy dystans. Popatrz na swoje życie inaczej niż dotychczas. Dostrzeż inne znaczenie wypowiadanych przez ciebie słów. Poczuj, jak zmieniają się twoje uczucia, gdy zmieniasz punkt widzenia. Nowe spojrzenie pozwoli ci zrozumieć bardzo wiele w tematach, które cię nurtują, niezależnie, czy dotyczą zdrowia czy osiąganych w życiu celów. Poszerz świadomość swojego ciała i swoich emocji. Zrozum przesłanie swojej choroby. Na jakie pytanie jest odpowiedzią? Do czego jest adaptacją, przed czym cię zabezpiecza, co leczy? Uwolnij się od lęków i zapoznaj bliżej ze znaczeniem emocji.
Jakie jest znaczenie twoich niepowodzeń? Jaka jest ukryta intencja twoich dążeń? Jakie ma w tym znaczenie twój system wartości i przekonań?
Holistyczna integracja może mieć charakter interwencyjny, lub być procesem rozwojowym, rozłożonym na kilka sesji..

Korzyści:
  • Zwiększysz świadomość swoich myśli, emocji i ciała.
  • Zwiększysz swój wpływ na stan zdrowia fizycznego i psychicznego.
  • Zarządzanie emocjami stanie się łatwiejsze.
  • Szybciej dojdziesz do zdrowia i łatwiej utrzymasz stan równowagi w ciele.

Czas trwania: ok 2-3 godz
Cena: 500 zł/sesja

holistyczna integracja

Nasze ciało jest bardzo mądre. Zawsze znajduje rozwiązania naszych konfliktów i robi to natychmiast. Mamy instynkt, mamy intuicję, mamy emocje i uczucia. Mamy też umysł pełen przekonań, wspomnień, marzeń i innych myśli. I wszystko to w naszym ciele. Warto być świadomym tego, że jesteśmy tym wszystkim na raz. I że nie są to oddzielne części, a tylko nasza percepcja jest różna i w zależności od potrzeb raz mówimy o ciele, a raz o uczuciach.

Specjaliści różnych metod terapeutycznych patrzą na człowieka ze swojej perspektywy i widzą człowieka w charakterystyczny dla siebie sposób. Zajmują się potem człowiekiem na tyle, na ile pozwala im ich specjalność. Zazwyczaj ma to sens i daje dobre rezultaty. Moja propozycja polega na szerokim i bardziej kompleksowym podejściu. Pokazuję, że dolegliwości natury fizycznej, są tym samym, co ból emocjonalny i konflikt natury umysłowej. Takie postrzeganie sprawia, że łatwiej znaleźć sposób, który rozwiąże całe zagadnienie i uwolni nas od przeżywania bólu.