Masaż relaksujący

masażMasaż relaksujący

Powiedz o swoich potrzebach i samopoczuciu, a ja dobiorę odpowiedni sposób masażu, aby sprostać twoim oczekiwaniom.
Gdy słucham sercem,wystarczy samo spotkanie. Krótka chwila, jedno spojrzenie i ręce już będą wiedziały co robić. Techniki zawsze się znajdą jeśli będą potrzebne.
W tym masażu chodzi przede wszystkim o dotyk i o przesuwanie rąk po ciele. O świadomy kontakt ze sobą, a przy tym o bycie w teraźniejszości. Nic tak nie odpręża, jak bycie wolnym od myśli i czucie siebie. Ma być przyjemnie, relaksująco. Sam dotyk odpręża, przesuwanie rąk pozwala być cały wciąż obecnym. Ot cała filozofia.

Czas trwania: 2 godz
Cena: 300 zł

MÓJ MASAŻ

Od wielu lat poznaję i praktykuję różne formy masażu. Doświadczam też różnych masaży jako ich odbiorca. To wzbogaciło mój własny warsztat i sprawiło, że teraz mogę sprostać wielu wymaganiom i potrzebom moich klientów. Nigdy nie zatrzymałem się na jednej formie masażu, zawsze łączyłem techniki i wymyślałem nowe. Przede wszystkim jednak słucham potrzeb i albo w bezpośredniej rozmowie, albo intuicyjnie dobieram sposób masowania. Potem dbam o to, żeby ręce były czyste (nie tylko dosłownie), serce otwarte, a umysł wolny.

Dotyk

W masażu chodzi przede wszystkim o dotyk. Kontakt fizyczny z drugim człowiekiem jest leczniczy. To wiadomo nie od dziś. I nie chodzi tylko o znajomość odpowiednich technik. Przede wszystkim chodzi o świadomość tego dotyku, o kontakt z człowiekiem, o uwagę i o intencję. Trzeba wszak wiedzieć co się robi i po co się to robi, żeby ten dotyk miał sens i był naprawdę pożyteczny. Wtedy techniki są miłym dopełnieniem.