Warsztaty

Świadomy dotyk

Zajęcia w formie jam session, spotykamy się w celu wspólnego masowania się w parach lub w trójkach.
Przestrzeń otwarta dla tych, którzy masują i chcą się wymieniać masażami i umiejętnościami, oraz dla tych, którzy o masażu nie mają pojęcia, ale chcieli by mieć, a nie koniecznie myślą o tym zawodowo. Zajęcia dla singli i par. Moja rola poza organizacją spotkania, to trzymanie bezpiecznej przestrzeni, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w masażach. Więcej o dotyku
Bardziej szczegółowy opis wkrótce.

EFT – Uwalnianie emocji

Warsztaty podczas których nauczysz się jak działają techniki uwalniania emocji w teorii i w praktyce. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoli ci stosować EFT na sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach dnia codziennego. Dowiesz się, jak używać technik w dolegliwościach bólowych i w stresie.
Więcej o EFT
Bardziej szczegółowy opis wkrótce.

Narysuj swoją mandalę

Kilkugodzinne zajęcia łączące rysunek, lub malarstwo z emocjami.
Nie trzeba być wykształconym artystą, żeby malować lub rysować, to co jest w nas żywe w danym momencie. Do tego wystarczy papier, kredki, lub farby i skupienie na sobie i swoich uczuciach. To co powstanie nie zawsze będzie piękne, ale zawsze prawdziwe, bo będzie o naszych odczuciach i naszych emocjach. Kiedy taką pracę wykonuje się w grupie, można łatwiej dostrzec, jak nasza twórczość odnosi się do naszego wnętrza. Praktykowanie takiej formy sztuki nie tylko może obudzić w nas nowe talenty i otworzyć na nową ścieżkę. To również doskonała okazja, do uwolnienia nadmiaru uczuć i pewnego rodzaju oczyszczenia.
Bardziej szczegółowy opis wkrótce.