Aloha Body Temple

Holistyczna Szkoła pracy z ciałem

Naszym celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zbieranym przez wiele lat. Chcemy poszerzać świadomość, inspirować, uwrażliwiać. Chcemy, aby ludzie zajmowali się tym, co jest ich pasją, co jest ich darem dla świata, żeby robili to jak najlepiej i ze szczerego serca. Chcemy, żeby odkrywali siebie, by umieli o siebie zadbać, by potem mogli zadbać o każdego kogo napotkają.

Świadomość swoich zasobów i swoich wyzwań to podstawa. Potem potrzebny jest sens i kierunek. Potem obecność i miłość. Na końcu wypracowujemy i pogłębiamy techniki.

W każdym module będziemy zwracali uwagę na wszystkie aspekty pracy z człowiekiem, choć ich tematy będą się różnić.

Moduł 0

Zacznijmy od poznawania siebie, od swoich predyspozycji, oczekiwań, pragnień, zacznijmy budować więź z własnym ciałem, by potem łatwiej było nawiązywać kontakt z innym. Zajmiemy się budowaniem relacji ze sobą, poznawaniem dotyku i jego wpływu. Rozpoznamy uczucia i emocje jakie budzi. Będziemy dużo się ruszać, medytować i dotykać.

Moduł 1

Stopy i nogi – gdy mamy do dyspozycji wiele technik, możemy wybrać to co będzie najodpowiedniejsze dla konkretnej osoby. w tym module poznamy refleksoterapię, techniki powięziowe, mobilizacje stawów i kilka innych technik.

Moduł 2

Szczęka, szyja, głowa

Moduł 3

Miednica

Moduł 4

Brzuch i klatka piersiowa

Moduł 5

Plecy, barki, kark