Głęboki masaż stóp – zaawansowany

Głęboki masaż stóp, to przede wszystkim zaangażowanie, ciekawość, obecność i oddech. Te czynniki wpływają na jakość pracy i sprawiają, że masaż ten jest głęboką pracą z całym człowiekiem poprzez ciało. Wiedza o kanałach energetycznych, o refleksach na stopach, w połączeniu z anatomią, daje możliwość lepszego zrozumienia tematu i możliwych zachodzących reakcji. Dodane techniki mobilizacji i manipulacji na stawach stóp znacznie rozszerzają zakres działania i realnie przyczyniają się do zmiany w funkcjonowaniu.

Co będzie na warsztacie?
Na jego treść składa się krótkie przedstawienie systemów refleksoterapii, oraz pogłębienie pracy o mobilizacje, manipulacje na stawach stóp, oraz dodanie ćwiczeń biernych w trakcie trwania sesji. Żeby dobrze wykonać te techniki trzeba wpierw zrozumieć i poczuć różnicę między mobilizacją a manipulacją, a potem poznać zasady i kluczowe kwestie związane z prawidłowym wykonaniem tych technik. Przedstawione zostaną również wskazania, przeciwwskazania do zabiegu.

Dla kogo jest ten warsztat?
To szkolenie jest dla refleksologów, którzy mogą pogłębić warsztat o techniki powięziowe, terapeutów powięziowych, którzy mogą do swojego warsztatu dodać techniki głębokiej pracy ze stopami i trochę wiedzy o refleksoterapii, oraz dla wszystkich, którzy chcą dodać do swojego warsztatu pracę bezpośrednio na stawach. Może też być dobrym początkiem, jeśli zamierzasz pracować z ludźmi i interesuje cię masaż.

Czas trwania: 4 dni
Informacje i zapisy: Robert Stępień tel. 501 075 938
kontakt@robertstepien.pl