Głęboki masaż stóp – warsztat

Masaż stóp

Dobry masaż stóp pozwala się znakomicie odprężyć. Relaks, jaki daje, wpływa na cały organizm, uruchamiając procesy naprawcze. Kilka dobrych masaży może uwolnić od bólu i wielu dolegliwości. Dobry masaż przywraca sprawność, elastyczność i zakres ruchu w stawach. To bodaj najlepszy środek do głębokiego odpoczynku i regeneracji całego ciała. Dobry masaż stóp jest znakomitym prezentem, jaki można dać drugiej osobie. To również wspaniały środek do budowania i pogłębiania relacji.

Jak zrobić naprawdę dobry masaż stóp?

Z pewnością potrzeba długiej praktyki. Jednak trzeba wpierw wiedzieć co praktykować. Żeby zrobić naprawdę dobry masaż potrzeba uważności, obecności, zaangażowania i miłości. Potem przydaje się trochę wiedzy o stopach, a dopiero potem jakieś sposoby i techniki.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla tych, którzy chcą sprawdzić, czy masaż stóp i praca z ciałem to ich ścieżka, dla par, które chcą wnieść coś nowego do swojej relacji, dla osób pracujących z ciałem jako rozszerzenie zakresu działania.

Co będzie na warsztacie?

Dowiesz się, jak zbudowane są stopy i co się masuje. Co to jest refleksoterapia stóp i jakie są systemy refleksoterapii. Dowiesz się, w czym tkwi sekret dobrego masażu. Jak wykonać rozgrzanie i wstępne rozluźnienie stóp. Jak zrobić precyzyjny masaż. Będziemy ćwiczyć techniki terapeutyczne i techniki relaksacyjne. Będziemy ćwiczyć różne wersje masażu.

Nie chcę, żebyś był kolejnym rzemieślnikiem, jednym z wielu, którzy kończą kursy masażu. Chcę żeby twoja praca była rozpoznawalna, jako sztuka najwyższej klasy. Mistrzostwo wymaga praktyki i dalszego rozwoju. Moim zadaniem jest dać ci możliwie najszersze podstawy, by dalszy rozwój był możliwy. Nie zaoferuję ci ani istniejącego systemu, ani zbyt wielu wyuczonych technik. Nie będę zanudzał historią i szczegółową anatomią. Dam ci tylko to, co niezbędne. Chcę przekazać ci pasję i pokazać głęboki sens pracy z człowiekiem. Chcę obudzić w tobie ciekawość i kreatywność.

Po warsztacie dostaniesz plik pdf ze skryptem.

Ten warsztat jest częścią holistycznej szkoły pracy z ciałem. (Taka robocza nazwa). W jej ramach zamierzamy wspierać we własnym rozwoju adeptów tej sztuki. W naszym podejściu kluczową rolę w pracy z drugim człowiekiem odgrywa stan, w jakim się jest samemu; Nasze emocje, przekonania, energia, nasze centrum. Równie ważna jest obecność, świadomość i miłość. Chcemy zadbać o te jakości podczas każdego modułu na równi z technikami pracy.

Najbliższa edycja:
Termin: 8-10 kwietnia 2022
Miejsce: Kozin
Koszt: 1001 zł