Robert Stępień

Świadomy dotyk – masażowy jam session

Zajęcia w formie jam session, spotykamy się w celu wspólnego masowania się w dwójkach lub w trójkach.
Przestrzeń otwarta dla tych, którzy masują i chcą się wymieniać masażami i umiejętnościami, oraz dla tych, którzy o masażu nie mają pojęcia, ale chcieli by mieć, a nie koniecznie myślą o tym zawodowo. Zajęcia dla singli i par. Moja rola poza organizacją spotkania, to trzymanie bezpiecznej przestrzeni, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w masażach.

Używam dotyku do poszerzania świadomości mojej i masowanych przeze mnie ludzi. Z mojego doświadczenia wynika, że dotyk ma ogromny wpływ na całego człowieka, na jego myśli, uczucia, emocje i stan ciała. Żaden dotyk nie jest obojętny i praca z ciałem w masażu generuje proces przemian wychodzący poza ciało. Więcej o dotyku

Moją ideą, jest wzajemne dzielenie się swoim doświadczeniem w swobodnej konwencji spotkań. W przyjaznej, atmosferze, w prawdzie i otwartości można doświadczać, eksperymentować i pogadać o tym co w środku.
Pomysł jest taki: spotykamy się w kręgu, rozmawiamy trochę, losujemy się w dwójki lub trójki, masujemy, robimy przerwy, zmiany, a na koniec znów spotykamy się w kręgu.

Informacje i zapisy: Robert Stępień tel. 501 075 938
kontakt@robertstepien.pl