Masaż tantryczny

Masaż tantryczny.

Masaż, do którego chcę cię zaprosić, to głębokie spotkanie w dotyku, służące poznaniu siebie. To masaż, do którego zapraszamy wszystko, co chce się wyrazić. Obejmujemy wszystko co się pojawia, niczego nie oceniając, za to wszystko przyjmując i otaczając swoją świadomą obecnością. Tylko tyle i aż tyle.
Dla mnie oznacza to, że masowane jest całe ciało, zauważane wszystkie uczucia, wspomnienia, wglądy, przekonania. Wszystko co wypływa na wierzch zostaje uwolnione od oceny, zaakceptowane, ukochane bezwarunkowo i dzięki temu uwolnione.
Ciało przestaje być tabu. Całe staje się sferą intymną, każda jego część, każda ekspresja. Nie ma zabawy w chowanego, wszystkie karty zostają odkryte. To spotkanie uwalnia wstyd, ból, lęk, blokady z ciała, przekonania z umysłu i emocje z brzucha. Otwiera tym samym na nowe życie, nowe podejście do siebie, pełne miłości i akceptacji i uwalnia od walki. Dla mnie to spotkanie jest święte. Gdy stajesz nago przed sobą i przede mną, wzrusza mnie Twoja odwaga i jestem wdzięczny za zaufanie. Składam Ci pokłon i zaczynam masaż.
Masaż tantryczny jest intymną relacją, zawartą na czas jego trwania. Ty jesteś przyjmującym świadkiem wydarzenia. Niczego nie musisz, niczego nie trzeba, nic nie wypada. Tylko jesteś, oddychasz i obserwujesz. Bądź widzem tego spektaklu, niemym świadkiem historii, która przewija się przed oczami. Takie podejście sprawi, że ceremonia tego masażu będzie łagodnym procesem, bogatym we wglądy, dającym głęboki relaks. Moją rolą jest dawanie ci dotyku, bycie świadkiem i wsparciem. Dotykiem zadaję ci pytania, ty szukasz odpowiedzi.

Spotkanie odbywa się w spokojnym i bezpiecznym zaciszu gabinetu, przygotowanego do takiej ceremonii. Masaż wykonywany jest w nagości nas obojga. Nie ma oczekiwań, nie ma planów, nic nie musi się wydarzyć. Nie ma nacisków nie ma wymuszeń. Jest obecność, wzajemna komunikacja, szczerość, dotyk.

Całe spotkanie trwa do 3 godzin i poprzedzone jest rozmową wstępną, o potrzebach i oczekiwaniach.

Ważne!

Nie umawiam się na masaż tantryczny z kimś, kogo nie znam. Jeśli chcesz takiego doświadczenia, potrzebujemy się wcześniej poznać, by w ogóle mieć szansę, na zbudowanie zaufania, które pozwoli na tak głęboką pracę. Najlepiej było by umówić się ze mną na przynajmniej jedną sesję pracy z ciałem.

Jeśli temat zainteresował cię bardzo zapraszam do kontaktu.

Koszt sesji: 500 zł