O mnie

Robert Stępień

Od 2000 roku zajmuję się masażami i terapiami manualnymi. Na przestrzeni lat poznawałem wiele technik masażu i różne terapie jako uczeń i klient. Moje poszukiwania były powodowane ciekawością, chęcią rozwoju i własnymi potrzebami. W efekcie wykształciłem własne techniki, a łączenie metod podwyższa efektywność stosowanych przeze mnie terapii.

w 2008 roku do mojego warsztatu dołączyłem pracę z emocjami metodą EFT®, a rok później zostałem coachem z międzynarodowym certyfikatem ICC. Tym samym rozpocząłem praktykę w innym obszarze, związanym z emocjami, uczuciami i myślami.

Odkąd do codziennej praktyki włączyłem wiedzę z zakresu biologii totalnej, z taką samą uwagą badam stawy i słucham co mówi klient. Bo człowiek przychodzi cały, jest ciałem, emocjami i myślami i jest niepodzielny. Jego dolegliwości zaś, wyrażają jego stan fizyczny i emocjonalny, oraz opowiadają jego historię i wskazują na przekonania.

Jestem ekspertem biologii totalnej. Specjalizuję się w wielu terapiach alternatywnych. Mam wiele lat doświadczeń w masażach różnych tradycji. Prezentuję holistyczne podejście do świata i ludzi. We wszystkim co robię stawiam przede wszystkim na wysoką jakość i użyteczność.

Moją pasją jest życie i rozwój. Medytuję, maluję, fotografuję, tańczę, podróżuję, gram, poznaję nowe metody pracy z człowiekiem.